Biuro rachunkowe Wrocław

O Firmie

Central Tax to nowy projekt działający na wrocławskim rynku, który jest kontynuacją siedmioletniej współpracy jej właścicieli. Poświęciliśmy sporo czasu i wysiłku na przygotowania związane z rozpoczęciem pracy pod nową marką, ale to pozwoliło nam dopracować strategię i organizację pracy, tak, aby cieszyć się zadowoleniem klientów. Stawiamy na jakość, bezpieczeństwo i kompleksowość usług jakie oferujemy.

Decydując się na współpracę z Central Tax, prowadzenie spraw Państwa firmy obejmuje wykwalifikowany zespół doświadczonych księgowych. Oznacza to, że Państwa firmą nie zajmuje się jedna osoba, którą później trudno zastąpić, ale zespół, który czuwa nad prowadzeniem i kontrolą bieżących spraw. Zespół księgowy, który będzie odpowiadał za współpracę z Państwa firmą, składa się z minimum jednego certyfikowanego księgowego oraz księgowych pomocniczych, dzięki czemu wszystkie czynności dot. Państwa firmy są nadzorowane przez kilka osób. Pozwala to w znacznej mierze wyeliminować ryzyko popełnienia błędu, daje również gwarancję, iż w każdej chwili mogą Państwo uzyskać rzetelne informacje nt. Państwa firmy bez względu na organizację kadrową w Central Tax.

Jasne zasady

W ramach oferty współpracy prezentujemy Państwu jasne zasady dot. podstawowej obsługi księgowej czy kadrowej oraz zakresu usług dodatkowych.  To Państwo decydują o stopniu zaangażowania Central Tax w sprawy administracyjno-księgowe Państwa firmy. W czasie spotkania z naszym przedstawicielem omawiamy Państwa potrzeby i nasze możliwości w ramach wzajemnej współpracy.

Central Tax czuwa nad zmianami w przepisach prawa podatkowego oraz na bieżąco informuje Państwa o nowych możliwościach lub koniecznych procedurach, jakie mogą dotyczyć prowadzonego przez Państwa przedsiębiorstwa. Preferujemy kontakt mailowy, co pozwala Państwu na spokojną analizę otrzymanych informacji oraz możliwość powrotu do nich w dowolnym momencie. Wybrane sprawy omawiamy na spotkaniach, przygotowujemy aplikacje stworzone dla konkretnego problemu/sytuacji, aby mogli Państwo przeanalizować jakie rozwiązanie jest tak naprawdę najbardziej korzystne dla Państwa firmy.

Współpraca ze specjalistami z innych dziedzin

Aby usprawnić działanie procesów związanych z obsługą rachunkową, ale wykraczających poza jej zakres, nawiązaliśmy współpracę ze specjalistami, których wiedza i doświadczenie pozwoli na prawidłowe funkcjonowanie Państwa firmy.

Za pośrednictwem naszego biura mogą Państwo rozwiązywać problemy z dziedziny  prawa gospodarczego, przepisów BHP, skorzystać z usług windykacyjnych, uzyskać informacje niezbędne przy doborze właściwych ubezpieczeń i kredytów, a także z naszą pomocą sfinalizować takie transakcje.

 

Jesteś zainteresowany?

Zostaw nam wiadomość a skontaktujemy się
z Tobą i umówimy się na spotkanie.

Imię i nazwisko
Telefon
E-mail
Pytanie